Przetargi

Procesy zakupowe w BZK & Wspólnicy obsługiwane są z wykorzystaniem Platformy Zakupowej, która jest jedynym miejscem publikowania zapytań ofertowych na zakup produktów i usług dla spółek z Grupy.

Dzięki Platformie Zakupowej otrzymacie Państwo możliwość szybszego dostępu do zapytań ofertowych publikowanych przez spółki. Platforma Zakupowa to nowoczesne narzędzie do komunikacji z dostawcami współpracującymi z naszą Grupą, oparte o technologie internetowe służące ułatwieniu współpracy pomiędzy kupcami a dostawcami.

Wierzymy, że system, który Państwu proponujemy, pozwoli usprawnić nasz obustronny proces komunikacji przy jednoczesnym budowaniu długotrwałych relacji biznesowych opartych na czytelnych regułach etyki biznesowej oraz zasadach transparentności korporacyjnej.

Każdy Dostawca po zarejestrowaniu i wybraniu kategorii zakupowej odpowiadającej jego profilowi działalności będzie otrzymywał powiadomienia przetargowe - wystarczy jedynie śledzić pocztę.

Serdecznie zapraszamy do udziału w postępowaniach zakupowych organizowanych przez BZK & Wspólnicy oraz spółki z Grupy na Platformie Zakupowej.